fbpx

O nas

Cieszymy się, że zwróciliśmy Twoją uwagę. Najwidoczniej na świecie jest więcej ludzi, którzy cenią sobie jakość i kreatywność. 

Jesteśmy copywriterami z doświadczeniem. Piszemy o wszystkich branżach. Piszemy teksty na strony www. Prowadzimy blogi firmowe. Wymyślamy treść reklam wideo i radiowych. Lubimy to, dlatego nasze teksty są skuteczne i przyjemnie się je czyta.

Wiemy, co powinno się znaleźć w Twoim tekście, żeby działał – sprzedawał. Wiemy, o co musimy Cię zapytać, żeby w tekście było samo mięsko, bez banałów, nudy i ściemniania.

Pracujemy zespołowo. Dzięki temu teksty powstają szybciej i są jakościowo lepsze, niż gdy pracowaliśmy w pojedynkę.

Kontakt jeszcze do niczego nie zobowiązuje, ale może rozpocząć piękną przygodę. Jeśli zależy Ci na kreatywnych treściach, dopasowanych do Twoich potrzeb, napisz do nas na agencja@slowapisanego.pl.

Do usłyszenia!

Agencja Słowa Pisanego

Tu możesz pobrać formularz (brief), który ułatwi nam współpracę

Monika Góźdź-Chromczak

Z wykształcenia psycholog, z pasji copywriter z ponad 7 letnim doświadczeniem. Od 4 lat buduje strategie wzornicze dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Lubi pisać na tematy modowe i lifestylowe, a także o designie i architekturze. Spędza dużo czasu na spotkaniach 1:1 z naszymi partnerami biznesowymi. Uwielbia czytać książki. Szczególnie nocą. Ma 2 koty. Pracuje także jako egzaminator Content Marketingu. 

Dominika Migryt

Od zawsze pracuje ze słowem. Kiedyś jako freelance copywriter, dziennikarz portalu “Kultura Do Góry Nogami”, korektor i redaktor wydawnictwa OSM Power – marki Marcina Osmana i Kamili Kruk. Była wykładowcą na studiach podyplomowych UMCS w Lublinie, na kierunku Public Relations i Marketing Medialny. Pracuje także jako egzaminator Content Marketingu.

Leave a Comment