fbpx

Życzenia na Boże Narodzenie

Gdybyśmy chcieli napisać na jednej kartce wszystko czego Wam życzymy, byłaby to największa kartka na świecie! Dlatego pomyśleliśmy, że napiszemy kilka kartek z życzeniami na święta.

Boże Narodzenie – życzenia dla bliskich

Życzenia są inspirowane świątecznymi tradycjami i zwyczajami. Wszystkie są dla Was i dla Waszych bliskich, dlatego możecie je śmiało kopiować i rozsyłać w świat!

Boże Narodzenie – życzenia dla firm

Może potrzebujesz życzeń dla swoich partnerów biznesowych? Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Boże Narodzenie – życzenia dla niecierpliwych

Żeby Twoja kolejka w supermarkecie okazała się tą szybszą. Pierwsza gwiazdka niech zaświeci zanim zgłodniejesz. A w drodze do kolejnych krewnych, samych zielonych świateł! 

Boże Narodzenie – życzenia dla spragnionych domowego ciepła

Kiedy dom pachnie piernikiem, bombki na choince zabawnie odbijają świat, a mama już czeka z barszczem, życzę Ci: Spokojnych świąt, pełnych leniwego czasu, miłości i wspomnień, do których będziesz wracać cały rok! Wesołych Świąt!

Boże Narodzenie – życzenia dla łasuchów

Nie jestem przekonana, że dekorowane pierniczki, to smak dzieciństwa moich rówieśników. Dlatego życzę Ci kulinarnej retrospekcji do wafli o z mlekiem w proszku, maszynkowych ciastek i klusek z makiem. Nabierania się na pusty papierek po choinkowym cukierku-sopelku i śledzika bez rodzynek… No chyba, że wolisz z.

Boże Narodzenie – życzenia dla fanów rodzinnych tradycji

W nadchodzące święta życzę Ci mnóstwa wolnego czasu. Ulubionych filmów w telewizji. Samych pyszności, które w święta nie tuczą! Radości z opowiadania sobie wciąż tych samych żartów i historii. Wszystkiego dobrego!

Boże Narodzenie – życzenia dla zapracowanych

Świąt wolnych od deadline’ów, telefonów, internetu i myślenia o pracy. Świąt pełnych spokoju, odpoczynku i pyszności. Mnóstwa radości i wspaniałych chwil z bliskimi!

Boże Narodzenie – życzenia dla melomanów

Nawet jeśli NIE MA FAL, to nic, bo CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA. Czas mija, jak Z KOPYTA KULIG RWIE. Dlatego w ten DZIEŃ JEDEN W ROKU, WEŹ NIE PYTAJ, WEŹ SIĘ PRZYTUL. Zaskocz świat miłością, żeby nawet w niebie OSZALELI ANIELI!

Wesołych Świąt!